История

Керівник громадської організації Дворянчікова Вікторія Вікторівна закінчила Східно-український університет, де набула вищої педагогічної освіти. З 1997 року працює в Красноарміському Центрі Творчості та Дозвілля, керівником гуртка.  За 10 років з лишком показала вміння організовувати і вести за собою молодь, яку спонукувала до творчості та досягнення мрії. Уже в перший рік роботи колектив зробив першу колекцію одягу і був запрошений на Свято Великодня, організоване міським суспільством інвалідів. Після показу колектив був запрошений на телевізійну молодіжну передачу “Міні-вісті”, міської телекомпанії “Орбіта”.

В кінці  1998 року була розроблена нова авангардна колекція “Ферромагнетки”, виготовлена з відпрацьованої магнітофонної плівки. З цією роботою колектив був запрошений на святкування річниці Благодійного Фонду “Надія”. На початку 1999 року провели колосальну роботу по підготовці до обласного конкурсу-презентації театрів мод, де була представлена нова колекція “Ноктюрн сонцю”. Одяг цієї колекції був розроблений і виконаний членами гуртка. Авторські зачіски керівника вразили своєю оригінальністю, які не мали аналогів. Це дозволило театру мод зайняти 2 місце серед чотирнадцяти команд та взяти дві номінації: “Краща зачіска”, “Краща постанова”.

Після конкурсу колектив прийняв рішення про створення Молодіжної громадської організації “Молодіжний імідж-центр “Клеопатра” а у червні 1999 року організація була зареєстрована у Красноармійському міськвиконкомі. Вже у новому амплуа організація неодноразово приймала участь у різних міських заходах з постановами “Ноктюрн сонцю” та “Ферромагнетки”. МІЦ “Клеопатра” співпрацювала з Благодійним Фондом “Надія” та Красноармійським міськвиконкомом.

2000 рік приніс організації нові випробовування – Всеукраїнський конкурс перукарського мистецтва ”Стриж-2000”, де колекцію високо оцінено  справжніми професіоналами: Президент Союзу перукарів – Олексій Антонюк і Вікторія Андрієвська, ведуча програми “Телевізійний центр моди”, каналу “Інтер”, керівника організації Вікторію Дворянчикову запрошували на роботу до елітного перукарського салону міста Маріуполь.

На при кінці 2000 року була розроблена і втілена в життя ще одна колекція – головних уборів для молоді.

З початку 2001 року колектив МІЦ “Клеопатра”, стимульований ідеєю нової колекції “Часи року” включився в роботу і створив театралізовану фешн-виставу з однойменною назвою. У цій постанові кожний час року відображений своїм, не схожим на інші образом, який у свою чергу містить поєднання поведінки на сцені, характерного костюму, своєрідної музики.

Після всіх вистав публіка залишалася вражена, захоплена цими постановами, це  є найкращою нагородою за працю всього колективу. А праця велика. Щоб зробити останню постанову “Часи року”, було прослухано близько 500 музичних творів, розроблено на папері біля 70 ескізів макіяжу, зачісок, одягу. Виконано 12 костюмів, перебрана велика кількість рухів.

У 2000 році почали створювати сайт імідж-центру у мережі “Інтернет”, де планувалося знайомити громадськість з досягненнями членів організації, новинами і планами на майбутнє, але брак коштів зупинив на деякий час роботу над цим проектом. Треба зауважити, все що було зроблено організацією за час існування, зроблено тільки на кошти, які виділялися батьками членів імідж-центру, зацікавленими в роботі МІЦ “Клеопатра”. Виходили із скрутного становища тільки завдяки видумки та кмітливості. Деякі колекції виконувались з підручного матеріалу, магнітної плівки, старого одягу та відходів швацького виробництва. Вся робота проводилась під керівництвом Дворянчикової Вікторії, яка не тільки сама високоякісно вміє розробляти й виконувати одяг, макіяж, зачіски, але і вміло навчає цьому молодь. Тільки завдяки наполегливій праці, і невпинності її керівника організація працює і швидко розвивається.

Захопленість цікавою працею зміцнює стосунки між членами організації, молодь зацікавлюється, проводить свій вільний час під наглядом, набуває професійних навиків, самоутверджується.  Перед організацією стоїть гостра проблема яку вони не в змозі вирішити, це проблема з обладнанням, приміщенням де б організація змогла повноцінно працювати, та брак коштів, на участь у конкурсах та показах.

Організація отримує інформаційну підтримку від Донецького Регіонального Центру “Сприяння”. Керівник Вікторія Дворянчикова пройшла школу тренінгу “Менеджмент неурядових організацій. Робоче та фінансове планування.”, влаштовану Центром “Сприяння”.

Далі буде…